UA     RU    
+38 (067) 323-64-69  
+38 (067) 323-80-34  
e-mail: info@agroprombud.com.ua
6.25 грн.


"сахара"
М400
5.50 грн.
6.35 грн.


"сахара колаж"
М400
4.10 грн.
6.45 грн.


"сахара light"
М300
3.80 грн.
6.45 грн.


"крем"
М300
4.05 грн.
5.80 грн.


"гранат колаж"
М300

3.90 грн.
4.65 грн.


"персик"
М300
3.80 грн.
4.45 грн.


"червона"
М300
4.80 грн.
6.20 грн.


"коричнева"
М300
2.90 грн.
3.50 грн.


"персик 1/2"
(250*65*65) М300
2.80 грн.
3.40 грн.


"червона 1/2"
(250*65*65) М300

"FP KLINKER" - євпропейська клінкерна цегла

Компанія FP KLINKER - спеціалізується на виробництві високоякісної керамічної цегли - стінового клінкеру.

Завод FP KLINKER оснащений сучасним обладнанням. Основою сировини для виробництва нашого клінкерної цегли є унікальні високопластичні глини Турбовського каолінового родовища.

Підприємство розташоване в с. Мамрин, Житомирської області (Україна). Виробнича потужність заводу 35 млн. шт цегли в рік. Виробництво оснащене новітніми технологіями, які відповідають всім вимогам і нормам клінкерних виробів.

FP KLINKER - український виробник високоякісної, екологічно чистої клінкерної цегли. Ми хочемо ознайомити Вас з нашою продукцією і допомогти зробити правильний вибір при купівлі будівельного матеріалу для Вашого будинку. Наш цегла непідвладний часу і погодним умовами матеріал для облицювання фасадів, будівництва камінів і огорож.

Особливість FP KLINKER в тому, що виготовляється він із спеціально приготованої сировини з власних кар'єрів і обпалюється при температурі 1250 ° С. При досягненні таких високих температур відбувається перетворення унікально підібраної сировини в дуже міцні з'єднання, що гарантує високу міцність, низьке водопоглинання і відповідно високу морозостійкість. Всі важливі для споживача параметри - правильна геометрія, найвища надійність, велика міцність - повністю забезпечуються технологією виробництва.

У нашому продукті збільшений відступ пустот від лицьової поверхні, що гарантує додаткову надійність і збільшує термін її експлуатації. При дотриманні нескладних вимог до кладки клінкерної цегли ми можемо гарантувати, що цегла FP KLINKER буде сторіччями виконувати свої функції не тільки в стінах будинку, а й в досить складних умовах - в огорожах, підвалах, цоколях та інших місцях, які відчувають на собі негативний вплив навколишнього середовища (дощ, сніг, мороз).

Цінність об'єктів нерухомості, побудований них з цегли FP KLINKER, не знижується з часом.

Бажаємо Вам побудувати гарний і надійний будинок!

"АПБ-цегла" - якість, якій довіряють!


   ТМ «АПБ-цегла» випускає продукцію на новій сучасній лінії устаткування провідних європейських фірм «Rieter» і «Lingl». З високим рівнем контролю на всіх стадіях виробництва.

Чому обирають цеглу «АПБ-цегла»?

 
 • нова лицьова цегла ТМ «АПБ-цегла» М-250 , яка за експлуатаційними властивостями та зовнішнім виглядом не поступається клінкерній і лицьовій цеглі українських виробників, але має оптимальне співвідношення ціни та якості;  
 • цегла має високу міцність, правильну геометрію, рівний і насичений колір цегли , що особливо важливо для приватного та висотного будівництва;  
 • завод АПБ-цегла розташований в екологічно чистій місцевості і для виробництва використовується тільки високоякісна та екологічно чиста сировина;  
 • облицювальна цегла не має штучних барвників, не змінює колір і з часом не вигорає;  
 • АПБ-цегла має широкий і постійно розширюваний асортимент продукції;  
 • ТОВ «АПБ-цегла» має власну лабораторію, акредитовану в УкрСЕПРО;  
 • доставка продукції в будь-яку точку України на протязі доби;  
 • дистриб'юторська мережа по Україні та країнах СНД;  
 • кращі ціни цегли на ринку для будівельників і постійних партнерів.

  Про нас

     Приватна група компаній з іноземними інвестиціями, до складу якої належать:
 •       товариство з обмеженою відповідальністю «АПБ-ЦЕГЛА»,
 •       товариство з обмеженою відповідальністю «АПБ-КЛІНКЕР»,
        спеціалізується на виробництві та продажу лицьової та клінкерної керамічної цегли.

  ТОВ «АПБ-ЦЕГЛА» - цегельний завод, що спеціалізується на виробництві пустотілої керамічної цегли. Основний асортимент: цегла лицьова М250, М300. Завод має неперервний цикл виробництва, потужністю 30 млн. шт. на рік. Підприємство розташоване в екологічно чистій місцевості.

  ТОВ «АПБ-КЛІНКЕР» спеціалізується на виробництві клінкерної цегли з високими експлуатаційними показниками та марочностю М300, М350. Потужність заводу складає 30 млн. цегли на рік.

  Цегла виготовляється за сучаною технологією на новому обладнанні ведучих євпропейських виробників з екологічно чистої сировини. Якість продукції підтверджено сертифікатами відповідності, які видані відповідними органами із сертифікації та стандартизації. ТОВ «АПБ-цегла» має власну лабораторію, акредитовану в УкрСЕПРО. На кожну партію товару надається паспорт якості, що додатково підтверджує якість цегли.
 • Расскажи друзьям о нас

  Мы в сети

             

  Галерея обьектов