UA     RU    
+38 (067) 323-64-69  
+38 (067) 323-80-34  
e-mail: info@agroprombud.com.ua


Клінкерна цегла FP KLINKER
Завантажити прайс FP KLINKER(.doc)

Завантажити сертифікат відповідності


Технічні характеристики клінкерної керамічної цегли FP KLINKER


Межа міцності на стискання
кгс/см2 М 400
Межа міцності на згиб
кгс/см2 більш 35
Морозостійкість
цикли більш 150
Водопоглинання
% менш 5
Пустотність
% менш 28
Розміри
мм 250 х 120 х 65
Вага
кг 3,1
Кількість цегли на піддоні
шт 420 / 300
Вага піддону брутто
кг 1 320 / 950
Завантаження вагону
шт 21 480
Завантаження фури
шт 7 140


Керамічна цегла АПБ-ЦЕГЛАЧервоний

Персик

Короїд

Коричнева

Слонова кість

Фасонний


Завантажити прайс АПБ(.doc)

Завантажити сертифікат відповідності


Технічні характеристики керамічної цегли АПБ-ЦЕГЛА


Межа міцності на стискання
кгс/см2 М 250
Межа міцності на згиб
кгс/см2 більш 25
Морозостійкість
цикли більш 100
Водопоглинання
% менш 8
Пустотність
% менш 38
Розміри
мм 250 х 120 х 65
Вага
кг 2,2
Кількість цегли на піддоні
шт 480
Вага піддону брутто
кг 1 100
Завантаження вагону
шт 27 480
Завантаження фури
шт 9 600


   ТОВ «АПБ-цегла» — вітчизняний виробник стінової керамічної цегли пропонує цеглу найвищої якості за доступними цінами. Окрім цегли власного виробництва, пропонується в якості додаткового асортименту рядова повнотіла цегла та двойні керамічні блоки виробництва ТОВ «Чернігівська будівельна кераміка» (м. Носівка, Чернігівської області) та ТОВ «Корнинський завод будівельних матеріалів» (смт. Корнин, Житомирської області). З питань придбання будь-якої цегли зв'яжіться з нами.

Стандартні розміри цегли


Керамічна цегла дуже популярна на будівельному ринку. Керамічна пустотіла цегла (щілинна, дірчаста) ефективна через наявність в тілі цегли прорізів, по яких її легко відрізнити від звичайної будівельної цегли. Ці прорізи-порожнечі мають чітке функціональне призначення.

Велика частина нашої країни схильна до перепадів річної температури - від лютих морозів до палючої спеки. Щоб людям було комфортно в своєму будинку, будівельникам доводиться потовщувати стіни - досягаючи таким чином кращої теплоізоляції житла. Але чим товще стіна, тим більше цегли необхідно для її кладки і, відповідно, вартість будівлі прямо пропорційна товщині стін. Крім цього, товсті стіни роблять значний тиск на фундамент. Як же вирішить цю проблему, запитаєте ви? Відповідь - керамічна пустотіла цегла чудово замінить рядовий при кладці стін і перегородок.

Така цегла легше і краще керамічного будівельного в плані теплопровідністі. Таким чином, стіни з цегли дірчастої виходять тонше і легше, зберігаючи при цьому свої звуко- і теплопоглинальні властивості. Крім цього, стіни з даного матеріалу не втрачають в міцності в порівнянні зі стінами з повнотілої цегли. Застосування пустотілої цегли в будівництві зручно і економічно: по-перше, вартість цегли постотілої менше за рахунок економії на сировину і паливі, по-друге, для побудови потрібно менше матеріалу.

Отвори порожнистої цегли можуть бути як круглими, квадратними так і овальними або прямокутними. Круглі і овальні прорізи знижують ймовірність утворення тріщин при виготовленні цегли. Крім того, замкнені об'єми сухого повітря підвищують теплоізолюючі властивості матеріалу. При цьому кладочний розчин повинен бути досить густим, щоб не заповнювати щілини.

Якщо говорити про міцність порожнистої цегли, то її більше, ніж достатньо, для стін і перегородок. Для кладки фундаменту і несучих конструкцій застосовувати таку цеглу не рекомендується. А в іншому - це недорогий, екологічний чистий, універсальний будівельний матеріал з прекрасними експлуатаційними властивостями.
Расскажи друзьям о нас

Мы в сети

           

Галерея обьектов