UA     RU    
+38 (067) 323-64-69  
+38 (067) 323-80-34  
e-mail: info@agroprombud.com.ua


Інформація


Керамічна цегла


   Керамічна цегла звичайно застосовується для зведення несучих і самонесучих стін і перегородок, одноповерхових і багатоповерхових будинків і споруд, внутрішніх перегородок, а також для заповнення пустот в монолітно-бетонних конструкціях. Варто розділити переваги рядового (будівельного) та лицьової цегли. Останній застосовується практично у всіх областях будівництва. Лицьова цегла виготовляється за спеціальною технологією, яка надає йому масу переваг. Лицьова цегла повиннна бути не тільки красивою, але і надійною. Облицювальна цегла зазвичай застосовується при зведенні нових будинків, але також з успіхом може бути використана і в різних реставраційних роботах. Її використовують при облицюванні фундаментів, стін, заборів, для внутрішнього дизайну.

Переваги керамічної рядової АПБ цегли М-125

 • Міцний і зносостійкий. Керамічна цегла має високу морозостійкість, що підтверджується багаторічним досвідом його застосування в будівництві.
 • Хороша звукоізоляція - стіни з керамічної цегли, як правило, відповідають держ. вимогам.
 • Низьке вологовбирання, більше того, керамічна цегла швидко висихає.
 • Екологічність, жовта цегла - це «дихаючий матеріал», що забезпечує сприятливий клімат в приміщенні. Керамічна цегла виготовлена з екологічно чистої натуральної сировини - глини, за технологією, знайомої людству десятки століть. Під час експлуатації побудованих з неї будівель, жовта цегла не виділяє шкідливих для людини речовин, таких як газ радон.
 • Стійкість майже до всіх кліматичних умов, що дозволяє зберігати надійність і зовнішній вигляд.
 • Висока міцність і висока щільність.

  Переваги керамічної облицювальної АПБ цегли М-250

 • Морозостійкість. Як і силікатна цегла, облицювальна цегла має гарну стійкість до морозу, а для північного клімату це особливо важливо. Морозостійкість цегли є поряд з міцністю найважливішим показником його довговічності. Керамічна облицювальна цегла ідеально підходить для нашого клімату.
 • Міцність і стійкість. Завдяки високій міцності та малому об'єму пористості кладка, яку зводять з облицювальних виробів, відрізняється високою міцністю і разючою стійкістю до впливу навколишнього середовища.

  Керамічна цегла АПБ

     Цегла керамічна виробництва закритого акціонерного товариства «АГРОПРОМБУД» відповідає всім вимогам державного стандарту України ДСТУ Б.В.2.7-61-97 «Цегла та камені керамічні лицьові і рядові».

  Керамічна цегла є міцним стіновим будівельним матеріалом, матеріалом, призначеним для мурування стін будівлі.

  Характерною особливістю кераміки є її можливість «дихати» — можливість поглинати вологу всередені приміщення та відводити її за межі будівлі. По-друге, керамічна цегла випалюється при високих температурах (близько 1000°С), що повністю виключає наявність токсичних включень та її вигорання під впливом часу. Завдяки цим властивостям, керамічна цегла надає будівлі комфорту, екологічності та безпеки.

  Керамічна цегла має низьку теплопроводність, що знижує витрати на обслуговування будинку та легко мурується завдяки своєму оптимальному водопоглинанню.

  Корисно знати

  Рекомендації з використання лицьової керамічної цегли
  Відомості про лицьову керамічну цеглу
  Керамічна цегла АПБ
  Виконання лицювання цеглою
  Розрахунок вартості
  Види та особливості лицьової цегли
  Лицювання стін
  Вибираємо цеглу
  Виробництво цегли

  Види облицювальної цегли (.pdf)
  Як вибирають облицювальну цеглу (.pdf) • Расскажи друзьям о нас

  Мы в сети

             

  Галерея обьектов