UA     RU    
+38 (067) 323-64-69  
+38 (067) 323-80-34  
e-mail: info@agroprombud.com.ua


    ЦЕГЛА    
ЄВРОПЕЙСЬКА КЛІНКЕРНА ЦЕГЛА КЛІНКЕРНА КЕРАМІЧНА    


Шановні панове!


Компанія FP KLINKER - спеціалізується на виробництві високоякісної керамічної цегли - стінового клінкеру.

Завод FP KLINKER оснащений сучасним обладнанням. Основою сировини для виробництва нашого клінкерної цегли є унікальні високопластичні глини Турбовського каолінового родовища.

Підприємство розташоване в с. Мамрин, Житомирської області (Україна). Виробнича потужність заводу 35 млн. шт цегли в рік. Виробництво оснащене новітніми технологіями, які відповідають всім вимогам і нормам клінкерних виробів.

FP KLINKER - український виробник високоякісної, екологічно чистої клінкерної цегли. Ми хочемо ознайомити Вас з нашою продукцією і допомогти зробити правильний вибір при купівлі будівельного матеріалу для Вашого будинку. Наш цегла непідвладний часу і погодним умовами матеріал для облицювання фасадів, будівництва камінів і огорож.

Особливість FP KLINKER в тому, що виготовляється він із спеціально приготованої сировини з власних кар'єрів і обпалюється при температурі 1250 ° С. При досягненні таких високих температур відбувається перетворення унікально підібраної сировини в дуже міцні з'єднання, що гарантує високу міцність, низьке водопоглинання і відповідно високу морозостійкість. Всі важливі для споживача параметри - правильна геометрія, найвища надійність, велика міцність - повністю забезпечуються технологією виробництва.

У нашому продукті збільшений відступ пустот від лицьової поверхні, що гарантує додаткову надійність і збільшує термін її експлуатації. При дотриманні нескладних вимог до кладки клінкерної цегли ми можемо гарантувати, що цегла FP KLINKER буде сторіччями виконувати свої функції не тільки в стінах будинку, а й в досить складних умовах - в огорожах, підвалах, цоколях та інших місцях, які відчувають на собі негативний вплив навколишнього середовища (дощ, сніг, мороз).

Цінність об'єктів нерухомості, побудований них з цегли FP KLINKER, не знижується з часом.

Бажаємо Вам побудувати гарний і надійний будинок!


FP-KLINKERРасскажи друзьям о нас

Мы в сети

           

Галерея обьектов