Коли доцільно замовляти бюджетні квитки на літак

Лоукостери, що пропонують дешеві перельоти, орієнтовані на не на всіх пасажирів. Тим, хто звик подорожувати з комфортом, варто звернути увагу на іншу можливість зекономити.

Особливості перельоту с компанією-лоукостером

Зазвичай дешеві авіаквитки пропонують перевізники, які знижують комфортність перельоту та використовують більш бюджетні аеропорти. Пасажири, що обрали таку послугу, в жодному разі не наражаються на небезпеку. Навпаки, лоукостерам вигідно експлуатувати найсучасніші літаки, які потребують менше палива.
Проблеми можуть виникнути у тих, хто звик до сервісу високого класу та розраховує на незначне погіршення умов перельоту. В реальності може виявитися, що навіть відстань між кріслами є меншою, щоб можна було додати ще ряд. Обід можна замовити окремо, але це вплине на загальну вартість перельоту. Також посадка може бути запланована в аеропорту, який розташований далеко від центра міста. Частіше за все діставатися до потрібного пункту доведеться на таксі або чекати громадський транспорт, розклад якого може виявитися дуже незручним. Якщо такі нюанси не лякають пасажирів, то можна сміливо замовляти більш дешевий квиток та насолоджуватися повітряною подорожжю.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.