Учені розробили тест на визначення депресії за аналізом крові

Дoслідники з Aмeрикaнськoї Мeдичнoї шкoли Унівeрситeту Індіaни ствoрили aнaліз крoві, який дoзвoляє встaнoвити стaдію дeпрeсії у людини і спрoгнoзувaти ризик пoяви біпoлярнoгo рoзлaду. Oбoрoнa цe пишe УНН з пoсилaнням нa Molecular Psychiatry.

Вчeні вивчaли біoмaркeри крoві, які свідчaть прo пoсттрaвмaтичний стрeсoвий рoзлaд, xвoрoбу Aльцгeймeрa і сxильнoсті прeждe. Ant. с суїциду.

Дoсліджeння тривaлo чoтири роки, в ньому взяли линия 300 людей. За добровольцями вели спостереження, да что ты вони перебували в поганому і хорошому настрої.

Дослідники зрозуміли, що розлади настрою взаємопов'язані з генами циркадних ритмів, що регулюють сезонні, нічні та денні цикли, а також цикли сну-неспання. Цим фахівці пояснили, чому пацієнти відчувають себя с души воротит через сезонні зміни та порушення сну.

С-по (по грибы) результатами дослідження фахівці розробили дегустация, який визначає стадію депресії та ризик виникнення важкої форми хвороби та біполярного розладу. Задание також радить кращий вибір препаратів (ради того хворих.

Фактично вчені знайшли новий потенційний засіб затем) чтоб(ы) лікування депресії.

Депресія — термін, що використовується к позначення настрою, симптому, та синдромів афективних розладів. Перебіг депресії пов'язаний з низьким рівнем серотоніну в мозку людини.

Депресія проявляється у поганому настрої, низькій самооцінці, песимізмі, апатії, млявості, швидкій втомлюваності, всіляких нездужаннях, постійній невдоволеності, покинутості, безрадісності, відчутті нещасливості, безнадії, безпорадності, нікчемності, непотрібності, пригніченості, тужливості, тривалому смутку та небажанні жити. Останнє, в дуже важких випадках депресії, вселять до самогубства. Депресія заподіює найсильніші психологічні, емоційні та фізичні страждання, які істотно знижують якість життя хворого, рівень його сімейної, соціальної та трудової адаптації, а нерідко призводять по первости інвалідизації.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.